Podarunki piękności

Karnety

Bon Upominkowy idealnym prezentem na

W Perfect Body można nabyć okazjonalne Bony Upominkowe-specjalne zaproszenie do naszego gabinetu, jest to idealne rozwiązanie na prezent dla każdego. Nasze Bony Upominkowe to jedyne w swoim rodzaju zaproszenia na wyjątkowe zabiegi. Bony możemy dopasować indywidualnie do potrzeb, komponując listę usług i zabiegów lub wyznaczając ich wartość pieniężną. Niewątpliwie każda obdarowana osoba będzie mile zaskoczona profesjonalizmem naszych usług, a my zapewnimy, że poczuje się naprawdę wyjątkowo i odmieniona opuści nasz salon. Bogata oferta usług i zabiegów jest idealną alternatywą dla tradycyjnych prezentów. Z naszej strony możemy zapewnić, że każda obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo, gdyż nasi specjaliści zadbają o profesjonalną i kompleksową opiekę.

Szczegółowe informację znajdą Państwo w naszym salonie oraz pod numerami telefonu:
+48 518 24 00 23

Dla klientów indywidualnych i dla firm.

Firmy, którym zależy na odniesieniu sukcesu rozumieją, że największą wartością jest siła umysłu ich pracowników oraz że im zdrowsze jest ciało, tym efektywniej pracuje umysł.

Pracownicy ćwiczący regularnie są zdrowsi oraz bardziej odporni na choroby i stres. Ludzie są największym filarem firmy i najlepszą inwestycją – warto o nich dbać.

Karnety firmowe są doskonałym prezentem motywacyjnym dla Państwa pracowników.

Zapewniamy fachową obsługę i doskonałą jakość usług, jak również upusty przy podpisaniu umowy. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny. 518240023